top of page
piled-up-pallets-628596406-55be4b4d51464

KURUMSAL

İŞ
MODELİMİZ
kurumsal kopya.jpg

Ahşap yükleme üniteleri (palet, kutu, sandık vd.) üreticilerine, kalite, geri dönüşüm, dış ticaret konularında danışmanlık hizmeti veren firmamız, son yıllarda bilinçli bir tercihle 2. el palet alanına yoğunlaşarak bu alanda yeni bir çalışma modeli geliştirdi. APDP olarak adlandırdığımız bu program ile uluslararası kalite standartları ve çevre mevzuatı perspektifinde partnerlerimizle birlikte, klasik 2. el ahşap palet sektörüne yeni bir vizyon ve sistematik kazandırmayı hedefliyoruz. Çevreci fiyat performans ürünlerimizle firmanıza, ülke ekonomisine, doğal yaşama ve çevreye katkı sunmak için buradayız.

KALİTE
POLİTİKAMIZ
tepe ahşap palet kalite politikası

Uluslararası standartlara uygun olarak olan APDP Kalite Yönetim Sistemi ile yenilenmiş (geri kazanılmış) 2. el ahşap paletlerde en üst seviyede ürün kalitesi sağlamak ve değişim garantisi sunmak.

Sadece ürün kalitesiyle yetinmeyerek tüm iş süreçlerini kapsayan ve toplam kaliteyi hedefleyen bir organizasyon sistematiği geliştirmek.

Hizmet, üretim ve yönetimini ifa ettiğimiz tüm faaliyetlerde,  mevcut kalite yönetim sistemlerimizin şartlarını yerine getirmek, belgelendirmek, data bank oluşturmak, sürdürülebilirliğini ve iyileştirilmesini sağlamak.

ÇEVRE
POLİTİKAMIZ
tepe ahşap palet çevre politikası

Yürürlükteki ilgili mevzuata uygun bir şekilde, dolaşımdaki ahşap palet kullanım süresini  uzatan çalışmalar ile yeni paletler üretmek için sarf edilecek olan enerjinin ve bu süreçte ortaya çıkacak karbon salınımının azaltılmasına yardımcı olmak.

Ağaç kesilmesine olabildiğince engel olarak doğal hayat  ve biyo çeşitliliğin korunmasına destek olmak. 

Sıfır atık prensibine uygun işleyiş ile çevreye ve ekonomiye yarar sağlamak.

bottom of page